Відео-звіт: Франція на головній сільськогосподарській події року – виставці «ІнтерАгро Комплекс 2015»

Цьогоріч виставка «ІнтерАгро» пройшла у більш розширеному форматі, під назвою «ІнтерАгро Комплекс». Незважаючи на те, що в такому новому форматі виставка відбулася вперше, французькі компанії традиційно взяли участь у національній французькій експозиції, що була організована Агентством Бізнес Франс в рамках виставки. Французький павільон також мав новий імідж – вперше він відбувся під символом Créative France.

Детальніше...

Відгуки учасників виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

 На виставці «ІнтерАГРО Комплекс» ми зробили наголос на конференціях і виступили головним спонсором Міжнародного аграрно-технологічного форуму, де загалом зробили 4 доповіді. Цього року ми намагалися представити зразки техніки, які активно використовуються при вирощуванні сої та кукурудзи. Окрім плугів і сівалок є техніка для захисту рослин: обприскувачі, розкидачі мінеральних добрив. Також є сінозаготівельна техніка та кормозмішувачі, бо без них важно уявити техніку «KUNH»...

Детальніше...

«ІнтерАГРО Комплекс»: майбутнє - за інтелектуальним світом. Пост-реліз.

Загалом у виставці взяли участь понад 300 компаній з 11 країн світу. Німеччина та Франція були представлені національними експозиціями, Італія - колективною.
Експозиції об’єднали наступні тематичні напрямки: техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, альтернативну та біоенергетику, обладнання для переробки аграрної продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництво, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг.

Детальніше...

Фотогалерея виставки

27-29    жовтня    відбулась    міжнародна    виставки   інноваційного агровиробництва  та  комплексного розвиту аграрного бізнесу "ІнтерАГРО Комплекс", в якій взяли участь понад 300 компаній з 11 країн світу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Підсумки виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

З 27 по 29 жовтня 2015 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбулась міжнародна виставка  іноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс 2015».

Детальніше...

Сторінка 1 з 10

ІнтерАгро Комплекс

ІнтерАгро Комплекс

В 2015 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» проходитиме в більш розширеному форматі та матиме назву «ІнтерАгро Комплекс». Увагу учасників та відвідувачів буде акцентовано на питаннях підвищення економічної ефективності агробізнесу за рахунок широкого впровадження інноваційних технологій ведення агропромислового виробництва.

«ІнтерАгро Комплекс» - це міжнародна виставка іноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу.

На виставці «ІнтерАгро Комплекс» будуть запропоновані комплексні рішення, впровадження яких дозволить розвивати аграрне господарство та отримувати більш вагомі прибутки в умовах, які склалися сьогодні в країні.

Тематичні розділи виставки:

  • СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ;
  • АГРОПЕРЕРОБКА;
  • ІНФРАСТРУКТУРА АГРОБІЗНЕСУ.

Головний принцип організації проекту та його експозиції – наповнення інтелектуальним змістом комплексу технологічних рішень в усьому ланцюзі агропромислового виробництва від обробітку ґрунту до зберігання і переробки продукції.

Ми пропонуємо приєднатись до вирішення задач, які можуть реально вже в короткостроковій перспективі збільшити віддачу від наявних матеріально-технічних ресурсів, а саме:

  • збільшення врожайності;
  • зменшення витрат на одиницю продукції;
  • адаптування якості продукції до міжнародних стандартів.

Наші виставки